Licencjonowane Biuro Rachunkowe
PROTAX


Łódź Brukowa 14

Tel. 42 611 64 99

Tel. kom. 605 747 222
E-mail. protax@protax.net.pl
Wi-Fi Macs Applications Servers

O FIRMIE

PDF Print Email

Od 2006 roku działamy na rynku łódzkim jako biuro rachunkowe PROTAX . Posiadamy kadrę z  kilkunastoletnią praktyką na stanowiskach głównych księgowych w dużych spółkach kapitałowych. Świadectwa kwalifikacyjne potwierdzające uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, świadectwa ukończenia studiów i wybranych kursów zamieszczono powyżej. Klienci zawsze mogą liczyć na nasz profesjonalizm, odpowiedzialność, całkowitą dyskrecję i bardzo atrakcyjne warunki finansowe. Na życzenie klienta przedstawiamy referencje. Mamy wielu zadowolonych klientów.

  • Nie zatrudniamy stażystów. Wszystkie osoby zatrudnione w biurze posiadają wykształcenie wyższe uzupełnione studiami podyplomowymi z dziedziny rachunkowości, finansów i prawa podatkowego. Korzystamy ze stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych.
  • Księgujemy w oparciu o nowoczesne oprogramowanie w środowisku Windows CDN OPTIMA firmy Comarch. Oprogramowanie umożliwia pracę on-line oraz przekazywanie danych finansowych w formie plików za pośrednictwem e-mail.
  • Naszymi klientami są spółki akcyjne, z ograniczoną odpowiedzialnością,spółki jawne i cywilne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Świadczymy usługi dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych z różnych branż. Na życzenie klienta odbieramy dokumenty w siedzibie firmy.
  • Jesteśmy nieprzerwanie ubezpieczeni w PZU S.A. od odpowiedzialności cywilnej z tytułu działalności usługowej w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych i czynności doradztwa podatkowego.  Dotychczas nie zaistniała konieczność skorzystania ze środków z polisy.


Written by
DATE_FORMAT_LC2